1.3.2017

Individuální řešení

Významnou část našich dodávek tvoří automatizace výrobních procesů v lisovnách plastů. Typicky se jedná o robotizovaná pracoviště ke vstřikovacím lisům určená pro přípravu a zakládání zálisků a odběr nových dílů. Ty mohou být následně testovány, kompletovány, značeny a baleny. Od jednoduchých montážních přípravků, testovacích stanic a jednoúčelových strojů až po komplexní výrobní linky a rozsáhlé automatizace výrobních procesů.

Již řadu let se úspěšně věnujeme realizacím komplexních řešení v oblasti kusové výroby ve strojírenství, zejména v nástrojárnách. Naše linky jsou schopny propojit a automaticky obsluhovat například EDM hloubičky, CNC centra pro výrobu elektrod a opracování dílů, 3D měření, stanice pro čištění dílů, zásobníky elektrod i palet s obráběnými díly, systémy pro značení a tak dále.

Pro řízení linky je pak nasazen CMS Cell Management System, který obsluze umožní snadnou správu programů, tvorbu a editaci jednotlivých požadavků do výroby, propojení do podnikových ERP systému a řadu dalších funkcí. Vaše stroje a zařízení mohou autonomně pracovat a vyrábět i v noci a o víkendech nebo svátcích.

individual2