Přidejte se k nám

Jsi technicky zdatný, máš rád výzvy a jsi týmový hráč? Možná hledáme právě tebe, tak se ozvi. S ohledem na rozrůstající se počet zakázek hledáme nové členy do našeho týmu, kteří nám pomohou vymyslet, zrealizovat, nainstalovat a podporovat naše projekty.

Konstruktér

Na počátku každé realizace se uskutečňuje návrh robotizovaných pracovišť a jednoúčelových strojů z mechanického hlediska. Modely se vytvářejí v SolidWorks, kde jsou kladeny důrazy na moderní vzhled a logické uspořádání pracoviště.

Chci vědět více

Elektroprojektant

Jako projektant se budeš podílet na návrzích a tvorbě elektrických a pneumatických schémat pro naše projekty.
Během návrhu budeš spolupracovat s konstruktéry a během realizace projektu budeš podporovat další kolegy v týmu.

Chci vědět více

“CREATIVE AUTOMATION SOLUTIONS”

NABÍZÍME TYTO SLUŽBY

Jít do KOMPAKTNÍ ROBOTICKÉ BUŇKY

KOMPAKTNÍ ROBOTICKÉ BUŇKY

Vyvinuli jsme několik variant kompaktních robotických buňěk pro různé druhy aplikací. Jedná se především o buňky určené pro zakládání materiálu nebo polotovarů do pracovních strojů a následné odebírání hotových dílů ze stroje.

Více informací
Jít do INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Významnou část našich dodávek tvoří automatizace výrobních procesů v lisování plastů. Typicky se jedná o robotizovaná pracoviště ke vstřikovacím lisům určená pro přípravu a zakládání zálisků a odběr hotových dílů.

Více informací
Jít do SOFTWAROVÉ ŘEŠENÍ

SOFTWAROVÉ ŘEŠENÍ

Při tvorbě software klademe důraz na to, aby byl moderní, uživatelsky přívětivý a spolehlivý. Prosazujeme koncept One button solution, kdy software přebírá do maximální možné míry veškeré úkony obsluhy.

Více informací