O společnosti

WHS-HANDLING SPOL. S R.O.

Firma WHS-Handling spol. s r.o. vznikla v roce 2000 s cílem poskytovat služby v oblasti nasazení průmyslových robotů, vývoje a výroby jednoúčelových zařízení.
Zaměřujeme se především na manipulační aplikace u pracovních strojů a linek ve strojírenství a plastikářském průmyslu. Pro tyto aplikace máme připravenou řadu osvědčených řešení a zařízení. Realizujeme nejen automatizace jednotlivých strojů, ale navrhujeme i komplexní řešení, která se odvíjejí od identifikace toku materiálu ve výrobě. Na základě provedené analýzy dokážeme nabídnout a realizovat komplexní propojení strojů a zařízení do výrobních linek a to jak pro sériovou, tak pro kusovou výrobu.

Od počátku činnosti máme řadu zkušeností a realizací i v dalších segmentech jako jsou montáže, měření a testování dílů, balení, lepení, svařování, obrábění a tak
dále.V návaznosti na potřeby zákazníků byl vyvinut široký sortiment periferií pro robotizovaná pracoviště zejména pro oblast manipulace a akumulace dílů ve výrobě.

“CREATIVE AUTOMATION SOLUTIONS”

NABÍZÍME TYTO SLUŽBY

Jít do KOMPAKTNÍ ROBOTICKÉ BUŇKY

KOMPAKTNÍ ROBOTICKÉ BUŇKY

Vyvinuli jsme několik variant kompaktních robotických buňěk pro různé druhy aplikací. Jedná se především o buňky určené pro zakládání materiálu nebo polotovarů do pracovních strojů a následné odebírání hotových dílů ze stroje.

Více informací
Jít do INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Významnou část našich dodávek tvoří automatizace výrobních procesů v lisování plastů. Typicky se jedná o robotizovaná pracoviště ke vstřikovacím lisům určená pro přípravu a zakládání zálisků a odběr hotových dílů.

Více informací
Jít do SOFTWAROVÉ ŘEŠENÍ

SOFTWAROVÉ ŘEŠENÍ

Při tvorbě software klademe důraz na to, aby byl moderní, uživatelsky přívětivý a spolehlivý. Prosazujeme koncept One button solution, kdy software přebírá do maximální možné míry veškeré úkony obsluhy.

Více informací