Join to us!

Jsi technicky zdatný, máš rád výzvy a jsi týmový hráč? Možná hledáme právě tebe, tak se ozvi. S ohledem na rozrůstající se počet zakázek hledáme nové členy do našeho týmu, kteří nám pomohou vymyslet, zrealizovat, nainstalovat a podporovat naše projekty.

Servisní technik

Servisní práce v podobě oživování, seřizování nových a stávajících průmyslových robotů, strojích a výrobních linek patří ke každé naši aplikaci.

Chci vědět více

Programátor PLC / průmyslových robotů

Významnou část našich dodávek tvoří automatizace výrobních procesů v lisování plastů. Typicky se jedná o robotizovaná pracoviště ke vstřikovacím lisům určená pro přípravu a zakládání zálisků a odběr hotových dílů.

Chci vědět více

Konstruktér

Na počátku každé realizace se uskutečňuje návrh robotizovaných pracovišť a jednoúčelových strojů z mechanického hlediska. Modely se vytvářejí v SolidWorks, kde jsou kladeny důrazy na moderní vzhled a logické uspořádání pracoviště.

Chci vědět více

Vývojář řídících systémů

Vyvinuli jsme několik variant kompaktních robotických buněk pro různé druhy aplikací. Jedná se především o buňky určené pro zakládání materiálu nebo polotovarů do pracovních strojů a následné odebírání hotových dílů ze stroje.

Chci vědět více

“CREATIVE AUTOMATION SOLUTIONS”

WE ARE OFFERING THE FOLLOWING SERVICES

Go to COMPACT ROBOTIC CELLS

COMPACT ROBOTIC CELLS

We have developed several versions of compact robotic cells for various types of application. These cells are mainly designed for feeding of material or semi-finished products into production machines and consequently removing of finished products from the machine.

More information
Go to CUSTOM-MADE SOLUTION

CUSTOM-MADE SOLUTION

Automation of manufacturing processes in plastic industry forms a significant part of our supplies. Those are usually robotized workplaces supplementing injection moulding machines designed to prepare and feed inserts or to remove finished parts.

More information
Go to SOFTWARE SOLUTION

SOFTWARE SOLUTION

We put modern touch, user-friendly interface and reliability first when designing software. We support the One Button Solution concept when software takes over operator’s tasks to the maximum extent possible.

More information