Join to us!

Jsi technicky zdatný, máš rád výzvy a jsi týmový hráč? Možná hledáme právě tebe, tak se ozvi. S ohledem na rozrůstající se počet zakázek hledáme nové členy do našeho týmu, kteří nám pomohou vymyslet, zrealizovat, nainstalovat a podporovat naše projekty.

Konstruktér

Na počátku každé realizace se uskutečňuje návrh robotizovaných pracovišť a jednoúčelových strojů z mechanického hlediska. Modely se vytvářejí v SolidWorks, kde jsou kladeny důrazy na moderní vzhled a logické uspořádání pracoviště.

Chci vědět více

Elektroprojektant

Jako projektant se budeš podílet na návrzích a tvorbě elektrických a pneumatických schémat pro naše projekty.
Během návrhu budeš spolupracovat s konstruktéry a během realizace projektu budeš podporovat další kolegy v týmu.

Chci vědět více

“CREATIVE AUTOMATION SOLUTIONS”

WE ARE OFFERING THE FOLLOWING SERVICES

Go to COMPACT ROBOTIC CELLS

COMPACT ROBOTIC CELLS

We have developed several versions of compact robotic cells for various types of application. These cells are mainly designed for feeding of material or semi-finished products into production machines and consequently removing of finished products from the machine.

More information
Go to CUSTOM-MADE SOLUTION

CUSTOM-MADE SOLUTION

Automation of manufacturing processes in plastic industry forms a significant part of our supplies. Those are usually robotized workplaces supplementing injection moulding machines designed to prepare and feed inserts or to remove finished parts.

More information
Go to SOFTWARE SOLUTION

SOFTWARE SOLUTION

We put modern touch, user-friendly interface and reliability first when designing software. We support the One Button Solution concept when software takes over operator’s tasks to the maximum extent possible.

More information